Regulamin

OGŁOSZENIA SKIERNIEWICE - regulamin


Regulamin korzystania z serwisu OGŁOSZENIA SKIERNIEWICE na portalu ogloszenia-skierniewice.com.pl
OGŁOSZENIA SKIERNIEWICE jest to portal dla osób prywatnych i firm. Ma na celu promocje regionalną.
Portal ogloszenia-skierniewice.com.pl nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez jego użytkowników i nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Ogłoszenie bezpłatne przez internet nadać może osoba fizyczna lub podmiot znajdujący sie w obrębie regionu, lub bliskim jego sąsiedztwie.
Ogłoszenie może dotyczyć działalności gospodarczej jeżeli bedzie zamieszczone w dziale usługi.
UWAGA: ogłoszenia typu "dam prace" MUSZĄ zawierać aktualny adres i numer telefonu osoby która oferuje pracę, oraz rodzaj umowy o pracę!
Serwis nie bierze odpowiedzialności za wiarygodność osób dokonujących wpisów.
Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z usuniecia lub zmiany treści i zawartości ogłosznia
Prezentowane na stronach serwisu ogłoszenia drobne i ich treść nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
Serwis nie bierze udziału w jakichkolwiek czynnościach prawnych powstałych na skutek sporów powstałych między użytkownikami, a skutki wszelkich transakcji rozwiązują między sobą sami użytkownicy.
Zabronione jest wykorzystywanie serwisu do celów niezgodnych z prawem polskim i międzynarodowym. Zabronione jest umieszczanie materiałów: obraźliwych, naruszających dobre imię osób trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym, naruszającej dobre obyczaje, godność człowieka, uczucia religijne, przekonania polityczne, naruszającej dobre imię osób trzecich, zwodniczych, oszukańczych, nieprawdziwych, dotyczących handlu narządami ludzkimi, z branż: medyczne, lekarskie, zdrowie, usługi prawne, finansowe, windykacyjne, pośrednictwa nieruchomości, dotyczących zabiegów usuwania ciąży, reklam leków, środków farmaceutycznych, parafarmaceutycznych i materiałów medycznych, alkoholu i tytoniu, o charakterze erotycznym, o charakterze czysto komercyjnym,promowanie piramid finansowych, umieszczanie reflinków do innych serwisów, nawołujących do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących, seksistowskich itp.), informacji ściśle politycznych, służących propagowaniu danej opcji politycznej, informacji łamiących ustawę o ochronie danych osobowych, obraźliwych i wulgarnych, próśb o wsparcie finansowe (z wyjątkiem przekazywania 1% na rzecz OPP).
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo odmowy publikacji ogłoszenia bez podania przyczyny.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.
To samo ogłoszenie może zostać powtórnie opublikowane najwcześniej po upływie 7 dni.
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za umieszczenie ogłoszenia w niewłaściwej kategorii przez nadawcę.
Ogłoszenia mogą być moderowane.
Regulamin może być zmieniony w dowolnej chwili, bez konieczności powiadamiania uzytkowników portalu ogloszenia-skierniewice.com.pl.
Regulamin wchodzi w życie z chwilą opublikowania.
Osoba dokonująca wpisu godzi się na wykorzystywanie swoich danych osobistych i teleadresowych przez administrację portalu ogloszenia-skierniewice.com.pl , zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).