Monter/elektromonter

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 07/08/2020
    • Łódź, łódzkie, Poland

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla pracowników z różnych branż. Szukasz pracy – pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie idealnego i uczciwego pracodawcę!

Dla naszego Klienta, czołowego producenta urządzeń techniczno-przemysłowych, poszukujemy wysoce wykwalifikowanych fachowców na stanowisko:

MONTER/ELEKTROMONTER

OBOWIĄZKI:

• montaż układów elektrycznych w tym szaf sterowanych, układów automatyki przemysłowej, obsługa sterowników PLC, montaż urządzeń elektrycznych

WYMAGANIA:

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

• umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

• wiedza specjalistyczna z zakresu mechaniki i elektromechaniki

• wykształcenie techniczne lub zawodowe

• doświadczenie w zawodzie związane z budową, serwisem lub/i remontami obrabiarek

• doświadczenie spawacza mile widziane

• posiadanie uprawnień operatora wózków widłowych lub/i suwnic (dodatkowy atut)

• prawo jazdy kat. B

• dyspozycyjność

• pracowitość

• odpowiedzialność

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od wiedzy, doświadczenia, posiadanych umiejętności)

• umowę o pracę

• stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia

• ubezpieczenie grupowe

• praca w systemie 1 zmianowym w godzinach 6.00 – 14.00

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

Email: rekrutacja@primestaff.eu

TEL: +48 514-766-761.

Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561.W CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

tel: 5147....?

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"